Hakkımızda

Sigorta sektörüne 2005 yılında katılmış olan DEMİRCAN Sigorta, çağdaş ve dinamik yapısıyla birçok yeniliğe imza atmayı hedefleyen, Sektörde birçok ilki gerçekleştirmek amacıyla DEMİRCAN Sigorta, Emekli Trafik Formatör Öğretmeni Salih DEMİRCAN Öncülüğünde KAHRAMANMARAŞTA Hizmetlerine Başlamıştır.

 • Sigorta sektöründe saygın ve güvenilir bir imajı olan DEMİRCAN Sigorta'nın gücünü aldığı bir diğer faktör de öz kaynaklarıdır. Sahip olduğu bu gücü en etkin bir şekilde kullanan şirketimiz, sigortalılarına en iyi ve en hızlı hizmeti vermenin çabası içindedir. Hasar ödeme süreleri sektör ortalamalarından çok daha kısa olan şirketimiz hizmet kalitesi ve hızı ile gurur duymaktadır.
   
 • SİGORTA SEKTÖRÜ, yenilikçi ve dinamik yapısıyla sektörde ayrı bir önem kazanırken, iştirakleriyle halkımızdan aldığı gücü Türk ekonomisine kaynak yaratmasından duyduğumuz memnuniyeti DEMİRCAN Sigorta olarak sigorta acentesi mantığına, SİGORTA SEKTÖRÜ'nün anlayışını da eklemekteyiz.
   
 • DEMİRCAN Sigorta'da, iş huzuru ve çalışma barışı oluşturmak ve ekip çalışmasını destekleyici yönde düzenlemeler yapmak ve geliştirmek başlıca yönetim politikası olarak kabul edilmiştir.

  Eğitim
   
 • Hizmetin sunulmasında görev ve sorumluluk üstlenen DEMİRCAN Sigorta  merkez ofiste ki mesai arkadaşlarımız bilgi, eğitim, güvenilirlik, çalışma düzeni, ve teknoloji ile " DEMİRCAN Sigorta Kalite Sistemi" ne uygun olarak çalışmalarını sürdürürler.

  Misyon
   
 • DEMİRCAN Sigorta, pazarlama, risk yönetimi ve poliçe düzenlemesi aşamasından, gerçekleşen risk sonucunda tazminat ödenmesi aşamasına kadar sigortalılarına ve acentelerine sunduğu hizmetleri "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni en üst düzeyde sağlayacak şekilde gerçekleştirmeyi " DEMİRCAN Sigorta Kalite Politikası"nın ana misyonu olarak kabul eder.
   
 • DEMİRCAN Sigorta'nın Yönetim Stratejisi, müşterilerin, değişen ve gelişen ulusal ve uluslararası pazar koşulları ve teknolojiler doğrultusunda artan ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasını sağlamak ve müşterileri ile sürekli beraberliği oluşturarak, etkin rekabetçi yaklaşım ile kârlılık hedeflerine ulaşmaktır.

  Kalite Politikası
   
 • DEMİRCAN Sigorta'yı sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği bir sigorta acentesi yapmak için yola çıktık. Sigortacılıkta da, acenteler arasında da referans gösterilen bir güce ulaşmayı hedefledik. Bugün bu vizyonu kağıt üstünde bırakmamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
   
 • 2006 yılı ve önümüzdeki diğer yıllarda amacımız yine ilkelerimizden ödün vermeden bu güçlü yükselişi sürdürmek. Her aşamada en kaliteli hizmeti vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarma fikrinden doğan "DEMİRCAN Sigorta Kalite Politikası" anlayışı ile yolumuza devam etmek.
 • Kahramanmaraş Petek Temizleme Kahramanmaraş Beyaz Eşya Servisi Kahramanmaraş Halı Yıkama